Menu

logo

сайт продается

Зубков заявил про новое криминальное дело против его

Олег ЗубковКримський бізнесмен, власник ялтинського зоопарку «Казка» і сафарі-парку «Тайган» у Білогірському районі Олег Зубков повідомляє, що напередодні дізнався про чергову кримінальну справу стосовно себе і своєї дружини.

«Вчора з Оксаною (своєю дружиною) дізналися про чергову кримінальну справу, порушену проти нас поліцією Ялти, за факт, нібито фіктивної реєстрації іноземних громадян. Більшого маразму від російського законодавства ми не очікували», – пише Зубков у своєму блозі.

За його словами, рік тому до нього приїхала сім'я друзів з Молдови, яких вони зареєстрували у своїй квартирі на вул. Садовій у Ялті, де живе сам Зубков.

«Віддали ключі, показали, де вони можуть жити, а також показали, де вони можуть жити в зоопарку, де, до речі, і живемо ми. Хлопці погостювали, поїхали. Через 8 місяців якісь дивні люди з ФСБ стали приходити і цікавитися, кого ми там селили. Сьогодні сталася розв'язка у вигляді порушення кримінальної справи за статтею, що передбачає реальний строк від 3-х до 5-ти років позбавлення волі, здається», – повідомляє Зубков.

Як пише бізнесмен, 24 вересня він з дружиною був на першому допиті «як свідки, поки що».

«Під'їхавши до 6-ти поверхової будівлі 1-го відділення поліції з тильного боку, що потопає в горах сміття і тисяч недопалків, нічого хорошого ми не очікували, але сподівалися з Оксаною, що хоч зрозуміємо, в чому не праві і за що нас хочуть посадити. Слідчий був ввічливий і небагатослівний. Показав кримінальну справу листів на 25, поставив кілька запитань і сказав, що ми поки вільні», – розповів Зубков.

«Сидів я на цьому допиті і думав: «Так тобі й треба, більше за всіх бігав з прапорами і хотів у Росію... », – додає бізнесмен.

Офіційні коментарі правоохоронних органів Криму відсутні.

Раніше Зубков заявляв про спроби керівництва Криму закрити його об'єкти на півострові. Цьому передувала низка перевірок прокуратури і ветслужби. Бізнесмен написав низку звернень до прокуратури Криму і Генпрокурора Росії. Наприкінці травня у Зубкова відбулася зустріч з російським главою Криму Сергієм Аксьоновим, після якої «напругу було знято», заявив тоді бізнесмен.

http://ua.krymr.com/content/news/27269865.html

Медиа

Оставить комментарий

Написав комментарий пользователь признает, что берет всю ответственность за написанное на себя. Запрещается писать явную клевету, личностные оскорбления, брань, призыв к насилию. В случае нахождения такого комментария любой пользователь может пожаловаться администратору для принятия соответствующих мер


Докажите, что вы не робот - соберите пазлJoomla CAPTCHA
Наверх

Объединенный портал городов ЮБК

Объединенный информационный портал города Алупка, Ялта, поселков Симеиз, Кацивели, Кореиз, Гурзуф, Ливадия, Гаспра, Форос, Массандра является социальной сетью, где статью может добавить любой пользователь. www.alupkame.info принадлежит общине Алупки. Перепечатка материалов разрешена только  при условии прямой гиперссылки (http://alupkame.info) на Алупкинский портал. Основан в сентябре 2003г. Email: xafizov[et]rambler.ru

Все видео размещается на видео - хостингах - Ютуб и Рутуб отказ от ответственности